Harper B5321-40 Landscape Mirror
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Complete The Look..
Harper B5321-20 Drawer Dresser
Harper B5321-58 Complete Queen Panel Bed w/Metal/Wood Headboard
Harper B5321-45 Shaped Mirror
Harper B5321-78A Complete Cal.King Panel Storage Bed w/Metal/Wood Headboard
Harper B5321-78 Complete Cal.King Panel Bed w/Metal/Wood Headboard
Harper B5321-68A Complete King Panel Storage Bed w/Metal/Wood Headboard
Harper B5321-58A Complete Queen Panel Storage Bed w/Metal/Wood Headboard
Harper B5321-08 w/Metal Decoration
Harper B5321-68 Complete King Panel Bed w/Metal/Wood Headboard
Harper B5321-77 Cal.King Bed
Items We Think You Will Love..
Northlake Master Mirror – NRLWT5560
Magnolia Manor Vanity Mirror
Modern Edge Landscape Mirror
Westlake Wh Mirror – WSLWH5560
Horizons Lighted Mirror
Adamstown Mirror – ADANT5550
Magnolia Manor Mirror
Stormy Ridge Bedroom Mirror – STOBL5550
Glacier Point Mirror – GLPGR5550
Harper B5321-40 Landscape Mirror
Product Details
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel. |
|---|---|
| Construction & Features | metal caps on mirror frame corners. |
| Weight | 34.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.75 × 40 × 36 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | White |
| Detail Color | Forged Iron, Silo White, Textured Glass |
| Style | Transitional |
| Collection | Harper Springs B5321 |
Product Questions
"*" indicates required fields
Why Buy Harper B5321-40 Landscape Mirror from Skyland Furniture?
You are looking at an item we’ve carefully selected for its lasting quality, durability, and style. But when you purchase this piece from Skyland Furniture, you are getting more than just great furniture—you’re getting the peace of mind that comes with shopping locally.
Curated for the High Country: We purposefully stock quality furnishings designed to fit the unique lifestyle, aesthetic, and comfort needs of homes here in Boone and the High Country.
Locally Owned & Trusted: We aren't a faceless online retailer. We are a locally owned business located right on NC-105, fully committed to our community and neighbors.
Quality You Can Trust: Skip the risks of shipping damage and online guesswork. We stand behind the craftsmanship of this product and ensure it meets our high standards before it ever reaches your home.
Hassle-Free Local Support: If you ever have a question about this piece, our local team is just a phone call or a short drive away to provide personal, immediate assistance.