Winslet T4115-35 Round Accent Table
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Complete The Look..
Winslet T4115-47 Oval Cocktail Table w/Casters
Winslet T4115-07 Oval End Table
Items We Think You Will Love..
Westlake Occasional End Table With Shelf – WSLCB7010
Lake House End Table
Eldora End Table – ELDSB7010
Parkland Falls Rectangular End Table
Kansas 4274 End Table
City View Round End Table
Sedona End Table
Lake House Tiered Table
Mesa Valley End Table
Parkland Falls Round End Table
Iris Snack Table (C – Table) – Pink 3A – Packaging
Riko End Table W/ Metal Leg
Winslet T4115-35 Round Accent Table
Product Details
| Dimensions | 20″W x 20″D x 26″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 50.8cm W x 50.8cm D x 66.04cm H |
| Construction & Features | 2 wood shelves |
| Weight | 19.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 26 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Winslet T4115 |
Product Questions
"*" indicates required fields
Why Buy Winslet T4115-35 Round Accent Table from Skyland Furniture?
You are looking at an item we’ve carefully selected for its lasting quality, durability, and style. But when you purchase this piece from Skyland Furniture, you are getting more than just great furniture—you’re getting the peace of mind that comes with shopping locally.
Curated for the High Country: We purposefully stock quality furnishings designed to fit the unique lifestyle, aesthetic, and comfort needs of homes here in Boone and the High Country.
Locally Owned & Trusted: We aren't a faceless online retailer. We are a locally owned business located right on NC-105, fully committed to our community and neighbors.
Quality You Can Trust: Skip the risks of shipping damage and online guesswork. We stand behind the craftsmanship of this product and ensure it meets our high standards before it ever reaches your home.
Hassle-Free Local Support: If you ever have a question about this piece, our local team is just a phone call or a short drive away to provide personal, immediate assistance.